Aktualności

Marzec 2020

Kolejna porcja zdjęć z budowy⬇️? Nowe Zatorze pnie się w górę!? Następny etap odebrany, stan 0️⃣ wykonany!?? Przekonajcie się na własne ?? jak postępowały prace na naszej budowie w marcu – sprawnie i zgodnie z terminem!

Luty 2020

Przedstawiamy postęp prac budowlanych Nowego Zatorza??!  Kolejny miesiąc ciężkiej pracy za nami:) Już za chwilę kończymy strop poziomu 0️⃣ – długo wyczekiwany moment zarówno przez nas jak i naszych Klientów??Kolejna fotorelacja już z kondygnacji nadziemnej ????

Strop – poziom zero!

Na budowie Nowego Zatorza postanowienia wdrażamy w życie ciężką pracą!! Styczeń okazał się wyjątkowo pracowity, nie tylko ze względu na sprzyjającą pogodę, ale na zakres wykonanych prac!! Zamknęliśmy strop pomiędzy poziomami -2 i -1 hali garażowej, kończymy już słupy i ściany poziomu -1 i zaczynamy wylewanie stropu poziomu „0”.

Grudzień 2019 – strop -2

Dla śledzących postępy prac na budowie Nowego Zatorza przygotowaliśmy kolejną fotorelację. Kończymy już strop nad poziomem -2 i zaczynamy wykonywanie ścian i słupów poziomu -1. Z dnia na dzień pniemy się coraz wyżej! Jeszcze chwila i zaczniemy wyrastać z ziemi! Do zobaczenia – dosłownie!

Listopad 2019 – zakończone fundamenty, trwają prace żelbetowe!

Listopad 2019 – Beton ciągle się leje, szalunki już stoją, na bieżąco zbroimy, a zimy się nie boimy! Zakończyliśmy już fundamentowanie! Aktualnie trwają roboty żelbetowe i murowe poziomu -2 oraz rozpoczęło się układanie stropów.

Październik 2019 – stopy fundamentowe i żuraw na budowie! 🙂

Wylewamy fundamenty i wielkimi krokami zmierzamy do zamknięcia dwupoziomowej hali garażowej wspólnej dla obu segmentów. Na budowie pojawił się żuraw wieżowy o wysokości 25m, wysięgniku 42m i udźwigu max do 5 t – rośniemy w siłę!

Wrzesień 2019 – wymiana gruntu, wykop cd.

Wrzesień = wykop, wykop i jeszcze raz wykop + wymiana gruntu 🙂 Przede wszystkim stawiamy na wysoką jakość prac budowlanych wykonywanych w związku z realizacją Nowego Zatorza. To zdecydowanie najważniejszy argument dla nas i Naszych Klientów.

Sierpień 2019 – wykop oraz montaż rozpór

Kolejny pracowity miesiąc w Nowym Zatorzu. W dalszym ciągu trwają prace związane z wykopem oraz trwa montaż rozpór.

Lipiec 2019 – wykop

Prace z wykopem trwają w najlepsze! Hala garażowa będzie składać się z dwóch kondygnacji podziemnych. Głębokość wykopu to aż 12 metrów!

Czerwiec 2019 – ścianka szczelinowa

Start budowy Nowego Zatorza! Pierwsze prace związane ze ścianką szczelinową przebiegły w ekspresowym tempie! Przed nami pracowite lato:)